Розкладачка армійська НАТО туристична польова Ліжка розкладачки ranger похідні Розкладачка ліжко нато
1 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: RA5518
Розкладачка армійська НАТО туристична польова Ліжка розкладачки ranger похідні Розкладачка ліжко натоНемає в наявності
1 499 ₴
+380 (96) 729-35-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Розкладачка армійська НАТО туристична польова Ліжка розкладачки Ranger Military Steel похідні для відпочинку Розкладачка ліжко нато

Металева розкладачка Ranger Military Steel витримає велику дорослу людину. Зелений неяскравий колір дуже приємно і гармонійно виглядає під час відпочинку і не так сильно мажеться. Таку розкладачку-ліжко можна поставити як просто неба, так і в наметі.

Зручне та надійне спальне місце, яке неодноразово знадобиться і вдома, у разі, якщо приїхали гості та їх потрібно розмістити на ніч. Розкладачка у складеному вигляді практично не займає місця – її можна сховати під ліжко або просто поставити у шафу. У комплекті йде чохол з ручками для зручності транспортування, а також легко вміщується в багажнику автомобіля.

Розкладається ліжко просто, металева рама робить розкладачку міцною, що витримує велику вагу. Унікальна конструкція рами дозволяє збільшувати натяг тканини при збільшенні навантаження.

Розкладачка складається втричі і займає місця не більше звичайного крісла. На ніжках стоять пластикові заглушки. Тканина ліжка має спеціальне просочення, щоб запобігти в'їданню бруду і не пропускати воду.
Характеристики:
– рама: сталь;
– тканина: Оксфорд 600D;
– колір: тканина – зелена, каркас – сірий;
– розмір у розкладеному вигляді: 43х189х72, 5 см (ВхДхШ);
– розмір у складеному вигляді: 90х24х10 см (ВхГхШ);
– розмір спального місця: 43х189х62 см (ВхДхШ);
– вага: 6 кг;
– навантаження: 120 кг.
– рама: сталь;
– тканина: Оксфорд 600D;
– колір: тканина – зелена, каркас – сірий;
– розмір у розкладеному вигляді: 43х189х72, 5 см (ВхДхШ);
– розмір у складеному вигляді: 90х24х10 см (ВхГхШ);
– розмір спального місця: 43х189х62 см (ВхДхШ);
– вага: 6 кг;
– навантаження: 120 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева профільна труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Оксфорд 600D |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1890 мм |
| Ширина | 725 мм |
| Висота | 430 мм |
| Вага | 6 кг |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 900 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 100 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 240 мм |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Розкладка армійської НАТО туристична полява Кроваті розкладки ranger походині Розкладушка ліжко нато |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴

