
Розкладний стіл для пікніка посилений Розкладні столики для природи Стіл похідний складаний для кемпінгу
2 789 ₴
- Немає в наявності
- Код: 201963
+380 (96) 729-35-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Розкладний стіл для пікніка посилений Розкладні столики для природи Стіл похідний складаний для кемпінгу Novator ST-3 (100x60)

Стіл розкладний, посилений Novator ST-3 підійде для використання як на природі, так і вдома. Висота столу складає 60 см. Завдяки цьому модель столу ідеально підходить для використання як дорослими так і дітьми.

Для більшої безпеки ніжки столу фіксуються спеціальними різьбовими фіксаторами, які забезпечують стабільність конструкції. За рахунок міцної конструкції стіл здатний витримувати навантаження до 100 кг.

Для виготовлення каркасу використовується сталева труба діаметром 22 та 20 мм. Стільниця столу виготовлена із вологостійкої ламінатної плити завтовшки 8 мм. Даний матеріал досить стійкий до вологи та різних механічних пошкоджень.
Характеристики:
– матеріал стільниці: МДФ ламінований;
– матеріал каркасу (опор): сталь;
– розміри столу в розкладеному вигляді: 100х60х60 (ДхШхВ) см;
– розміри столу в складеному вигляді: 100х60х8 (ШхДхВ) см;
– навантаження: 100 кг;
– вага: 8.2 кг.
– матеріал стільниці: МДФ ламінований;
– матеріал каркасу (опор): сталь;
– розміри столу в розкладеному вигляді: 100х60х60 (ДхШхВ) см;
– розміри столу в складеному вигляді: 100х60х8 (ШхДхВ) см;
– навантаження: 100 кг;
– вага: 8.2 кг.
Відтінок стільниці може відрізнятися від фотографії залежно від партії сировини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Novator |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал стільниці | МДФ ламінований |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 600 мм |
| Вага | 8.2 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 1000 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 80 мм |
| Висота в складеному вигляді | 600 мм |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Розкладний стіл для пікніка закріплений Раскладні столики для природи Столовий складний складний для кемпінгу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість регулювання опор за висотою | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 789 ₴








