
Посилений розкладний стіл для пікніка Стіл похідний складаний для відпочинку на природі Розкладні столики Novator
3 059 ₴
- Немає в наявності
- Код: 201936
+380 (96) 729-35-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Посилений розкладний стіл для пікніка Стіл похідний складаний для відпочинку на природі Розкладні столики Novator ST-2 (100x60)

Стіл складаний, посилений Novator ST-2 підійде для використання як на природі, так і вдома. Висоту столу можна регулювати за рахунок висувних ніжок в діапазоні від 38 до 60 см. Завдяки цьому модель столу ідеально підходить для використання на нерівній поверхні.

Для більшої безпеки ніжки столу фіксуються спеціальними різьбовими фіксаторами, які забезпечують стабільність конструкції.

Для виготовлення каркасу використовується сталева труба діаметром 25 та 22 мм. Стільниця столу виготовлена із вологостійкої ламінатної плити завтовшки 8 мм. Даний матеріал досить стійкий до вологи та різних механічних пошкоджень.
Характеристики:
– матеріал стільниці: ламінована Фанера;
– матеріал каркасу (опор): сталь;
– розміри в розкладеному вигляді: 1000х600х380-600 мм (ДхШхВ);
– розміри в складеному вигляді: 1000х600х70 мм;
– гарантійний термін: 12 міс;
– навантаження: 100 кг;
– вага: 8 кг.
– матеріал стільниці: ламінована Фанера;
– матеріал каркасу (опор): сталь;
– розміри в розкладеному вигляді: 1000х600х380-600 мм (ДхШхВ);
– розміри в складеному вигляді: 1000х600х70 мм;
– гарантійний термін: 12 міс;
– навантаження: 100 кг;
– вага: 8 кг.
Відтінок стільниці може відрізнятись від фото залежно від партії сировини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Novator |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал стільниці | МДФ ламінований |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 600 мм |
| Вага | 8 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 1000 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 600 мм |
| Висота в складеному вигляді | 70 мм |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Зміцнений розкладний стіл для пікніка Стовбурний складний склад на природі Розкладні столики Novator |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання опор за висотою | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 059 ₴









