
Садові та пляжні крісла шезлонги для відпочинку, Розкладне крісло шезлонг для пікніка, Крісло лежак Novator
2 339 ₴
- Немає в наявності
- Код: 201948
+380 (96) 729-35-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Садові та пляжні крісла шезлонги для відпочинку, Розкладне крісло шезлонг для пікніка, Крісло лежак Novator SH-7 Brown

Крісло Novator SH-7 Brown є еквівалентом класичного крісла-гойдалки. Легка, але міцна сталева конструкція виконана з труби діаметром 22 мм, що дозволяє безпечно розслабитися при цьому легко хитатися.

Крісло має товстий та міцний водонепроникний матеріал. Труба покрита полімерною фарбою, яка не вигоряє на сонці. Це крісло ідеально підійде для любителів відпочинку на природі.

Конструкція крісла зроблена таким чином, що ви можете його скласти і розкласти.
Характеристики:
- матеріал каркасу: сталь;
- довжина: 120 см;
- ширина: 45 см;
- висота сидіння: 30 см;
- висота спинки шезлонга у верхньому положенні: 72 см;
- гарантійний термін: 12 міс;
- подушка-підголовник: так;
- навантаження: 100 кг;
- вага: 5.2 кг.
- матеріал каркасу: сталь;
- довжина: 120 см;
- ширина: 45 см;
- висота сидіння: 30 см;
- висота спинки шезлонга у верхньому положенні: 72 см;
- гарантійний термін: 12 міс;
- подушка-підголовник: так;
- навантаження: 100 кг;
- вага: 5.2 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Novator |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Шезлонги |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Вага | 5,2 кг |
| Ширина | 45 см |
| Матеріал конструкції | MELANGE 600D.PVC.FBB |
| Висота спинки | 72 см |
| Гарантійний термін | 12 міс. |
| Висота сидіння | 30 см |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Максимальне навантаження | до 100 кг |
| Тип | Складаний |
| Габарити в складеному вигляді | 126х64х20 см |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Садові та пляжні крісла шезлонги для відпочинку, Розкладне крісло шезлонг для пікніка, Крісло лежак Novator |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 339 ₴









