Стілець гігієнічний для душу ТЕ-74 відрізняється легкістю монтажу, зручною формою та багатофункціональністю. Товар виконаний з якісного матеріалу — поліетилену високої щільності (HDPЕ), що забезпечує його надійність та довговічність, а також можливість витримати навантаження до 150 кг. Також матеріал не піддається впливу вологи й води, що виключає корозію. Крім прямого призначення - для душу, виріб також слугуватиме, як зручний стаціонарний стілець. Резинові насадки на кінцях ніжок забезпечують фіксацію та стійкість стільця на поверхні. Завдяки передбаченій конструкцією ємності для відходів, виріб можна використовувати, як туалет, для людей, що цього потребують.
Практичність стільця забезпечується варіативністю монтажу - ручки та спинка доєднуються опціонально, виходячи з потреб користувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антирозбризкувач | Немає |
| Вага | 4.5 |
| Вага з пакованням | 4,6 кг |
| Висота сидіння | 42 см |
| Висота спинки | 32 |
| Гарантійний термін | 6 |
| Глибина сидіння | 50 |
| Дренажні отвори | Немає |
| Комплектація | місткість для відходів |
| Максимальна висота | 74 см |
| Максимальне навантаження | 150 |
| Матеріал | Пластик HDPE |
| Матеріал виготовлення рами | Інший |
| Матеріал виготовлення стільчика | Пластик |
| Наявність спинки | Да |
| Відкидна кришка | Немає |
| Розмір в упаковці (Ш*Г*В) | 55*50*20 см |
| Розмір виробу (Ш*Г*В) | 60*50*74 см |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Да |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Знімна кришка-сидень | Да |
| Тип підлокітників | Знімні |
| Тип санітарного пристосування | Універсальне крісло-туалет |
| Тип туалетного крісла | На чотирьох ніжках |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина | 60 |
| Ширина в складеному стані | 55 см |
| Ширина між поручнями | 57 см |
| Ширина сидіння | 55 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 060 ₴






