Розкладачка NR-43
2 940 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4820211101503_1
Розкладачка NR-43Немає в наявності
2 940 ₴
+380 (96) 729-35-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Класична міцна й зручна розкладачка NR-43. Вона компактно складається і займе зовсім небагато місця під час зберігання або транспортування. Нахил підголовної секції каркаса регулюється (чотири позиції).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NeRest |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 |
| Довжина | 195 |
| Ширина | 71 |
| Гарантійний термін | 6 |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Каркас | Сталь із полімерним покриттям |
| Упаковка | П/е |
| Столик | Немає |
| Подушка-підголівник | Немає |
| Висота сидіння | 34 см |
| Комплектація підлокітниками | Немає |
| Макс. навантаження | 100 кг. |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Діаметр перерізу каркаса (мм) | Ø 22*16 мм |
| Розміри в складеному вигляді | 84х73х13 см |
| Тип мебели | Портативні шезлонги |
| Вага в пакованні, кг. | 7,3 |
| Наявність коліщаток | Немає |
| Матеріал розкладачки | Оксфорд 600D + ПВХ |
| Матрац | Немає |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Ліжечко розкладачки з регульованим підголівником, Складане ліжко розкладачка компактне для гостей NR-43 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 940 ₴
