
Стілець садовий пластиковий Keter Elisa, бежевий
1 998 ₴
- В наявності
- Код: 8711245148342
+380 (96) 729-35-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець садовий пластиковий Keter Elisa, бежевий
Elisa - це невеликий зручний стілець із сучасним виглядом. Профільована спинка та сидіння і м’яка, заокруглена лінія підлокітників - це безсумнівні переваги цього виробу. Сучасна фактура сітки, легке чищення та можливість вкладання одного стільця в інший. Ідеальний для дому і саду.
Переваги:
Ергономічний дизайн.
Зроблено з міцного пластику.
Неметалева рама - не іржавіє і не гниє.
Проста збірка без інструменту.
Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не вигорають і не бліднуть.
Легко мити і зручно зберігати.
Штабелюються.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Allibert |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Ширина стільця | 625 мм |
| Глибина стільця | 577 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 790 мм |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Вага | 3.3 |
| Гарантійний термін | 6 |
| Країна-виробник товару | Нідерланди |
| Матеріал каркасу | Пластик |
| Матеріал | штучний ротанг (пластик, поліпропілен) |
| Упаковка | П/е |
| Переваги | Легко мити та зберігати, Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, колір не блякне й не тьмяніє, Неметалева рама — не іржавіє й не піддається гниттю, Виготовлений із міцного пластику, Ергономічний дизайн, Легко складається, Підлокітники з гладкого пластику створюють додатковий комфорт, Штабелюються |
| Розмір паковання (Ш*В*Г), см. | 58*80*63 |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 998 ₴
