
Стіл - бар пластиковий Keter Go Bar, кремовий
2 040 ₴
- В наявності
- Код: 7290112633279
+380 (96) 729-35-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл - бар пластиковий Keter Go Bar, кремовий
Бренд: Keter® (Ізраїль);
Матеріал: пластик, поліпропілен;
Колір: кремово/блакитний
Розмір (Д*Ш*В): 38*38*37-60 см
Вага: 2,8 кг
Максимальне навантаження: 30 кг
Упаковка: картонна коробка
Розмір упаковки (Ш*В*Г): 40*38*40 см
Вага в упаковці: 3 кг.
Гарантія: 6 місяців
Мить прохолоди під час відпочинку на пляжі з друзями, витягни охолоджену пляшку з бару... Добре бути молодим у спекотне літо.
Характеристика та переваги
Неповторний дизайн холодильника для напоїв і закусок і приставного столика.
Ручка полегшує перенесення
Це ідеальні меблі для пляжу, пікніку в парку, або зустрічі в компанії друзів.
Легкі у догляді, захищені від несприятливих атмосферних умов і УФ-випромінювання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 380 мм |
| Висота в складеному вигляді | 380 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.8 |
| Довжина | 380 |
| Ширина | 380 |
| Гарантійний термін | 6 |
| Висота | 600 |
| Матеріал каркасу | Пластик |
| Тип товару | Садові та пляжні пластикові столи |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Матеріал каркаса (опор) | Пластик, поліпропілен |
| Переваги | Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, колір не блякне й не тьмяніє, Неметалева рама — не іржавіє й не піддається гниттю, Виготовлений із міцного пластику, Ергономічний дизайн, Легко складається |
| Матеріал стільниці | Пластик, поліпропілен |
| Макс. навантаження | 30 кг. |
| З відсіком для зберігання | Да |
| Висота (мм) | 600 |
| Вага в пакованні, кг. | 3 |
| Розмір паковання (Ш*В*Г), см. | 40*38*40 |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 040 ₴






