Стіл для саду пластиковий Keter Elise, білий
Бренд: Curver® (Угорщина)
Матеріал: гладкий пластик
Колір: білий
Розмір столу (ДхШхВ): 137х90х73 см
Вага: 6,5 кг.
Макс. навантаження: 75 кг
Упаковка: п/е пакет
Розмір упаковки (ШхВхГ): 90х7,5х136 см
Вес в упаковке: 7,0 кг.
Гарантия: 6 месяцев
Пластиковий стіл - економічне та практичне рішення для дачі. Пластикові столи не вимагають особливого догляду, мають тривалий термін експлуатації та не втрачають зовнішнього вигляду. Пластиковий стіл Elise - це стіл із пластику, до якого можна підібрати стільці виробництва компанії KETER і скласти в такий спосіб обідній комплект для дачі. Стіл Elise є ідеальним для відпочинку сім'ї, також може бути використаний для літнього кафе.
Переваги:
Ергономічний дизайн
Виготовлений із міцного пластику
Неметалева рама - не піддається іржавінню та гниттю
Колір не вигорає на сонці
Легко мити і зручно зберігати
Отвір для парасольки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curver |
| Країна виробник | Угорщина |
| Колір | Білий |
| Максимально допустиме навантаження | 75 кг |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 1360 мм |
| Висота в складеному вигляді | 75 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.5 |
| Вага в пакованні, кг. | 7,0 |
| Висота | 730 |
| Гарантійний термін | 6 |
| Довжина | 1370 |
| Макс. навантаження | 75 кг. |
| Матеріал каркасу | Пластик |
| Матеріал каркаса (опор) | Пластик, поліпропілен |
| Матеріал стільниці | Пластик, поліпропілен |
| Переваги | Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, колір не блякне й не тьмяніє, Неметалева рама — не іржавіє й не піддається гниттю, Виготовлений із міцного пластику, Ергономічний дизайн, Легко складається, Легко мити та зберігати, Отвір для парасольки |
| Розмір паковання (ШхВхГ) см | 90х7,5х136 |
| З отвором для парасольки | Да |
| Упаковка | П/е пакет |
| Ширина | 900 |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 498 ₴




