
Стілець садовий пластиковий Keter Sicilia, сірий
816 ₴
- В наявності
- Код: 8711245138626
+380 (96) 729-35-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець садовий пластиковий Keter Sicilia, сірий
Бренд: Curver® (Угорщина)
Матеріал: гладкий пластик
Колір: сірий
Розмір стільця (Д*Ш*В): 56*58*79 см
Вага: 2,38 кг
Макс. навантаження: 110 кг
Розмір упаковки (Д*Ш*В): 56*58*79 см
Гарантія: 6 місяців
Sicilia - це універсальний стілець, який поєднує в собі комфорт з простим, позачасовим стилем. Ці садові меблі характеризуються легкою і в той же час міцною конструкцією. Стільці можна штабелювати (складати один на інший), що дозволяє економити місце і полегшує їх зберігання. Стійкі до впливу погодних умов і УФ-випромінювання. Легко миються.
Особливості: закруглена форма спинки, обтікаючої форми підлокітники.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curver |
| Країна виробник | Угорщина |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 790 мм |
| Глибина стільця | 560 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Сірий |
| Ширина стільця | 580 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.38 |
| Гарантійний термін | 6 |
| Матеріал | Гладкий пластик |
| Матеріал каркасу | Пластик |
| Переваги | Легко мити та зберігати, Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, колір не блякне й не тьмяніє, Неметалева рама — не іржавіє й не піддається гниттю, Виготовлений із міцного пластику, Ергономічний дизайн, Підлокітники з гладкого пластику створюють додатковий комфорт |
| Розмір паковання (Д*Ш*В), см | 56*58*79 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 816 ₴
