Бренд: NeRest (Україна)
Тип: складаний стілець
Макс. навантаження (кг): 80
Каркас: тонована сталь
Сидіння: оксфорд 600D + ПВХ
Колір: зелений
Ширина стільця: 27 см
Довжина стільця: 35 см
Висота до сидіння: 40 см
Розміри сидіння (ширина*глибина): 24*24 см
Розміри в складеному вигляді: 48*34*4 см
Діаметр перетину каркасу: 20 мм, з полімерним напиленням, 1 мм.
Вага: 1,1 кг.
Упаковка: п/е пакет
Гарантія: 6 місяців
Швидко складається/розкладається. Ніжки стільця не грузнуть в грунті. Міцна тканина прослужить довго, каркас виготовлений із стальної труби, що гарантує міцність конструкції.
Крім використання на природі може застосовуватися як додаткові "гостові" меблі в будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NeRest |
| Країна виробник | Україна |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Ширина стільця | 270 мм |
| Глибина стільця | 350 мм |
| Висота сидіння стільця | 400 мм |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.1 |
| Гарантійний термін | 6 |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Упаковка | п/е пакет |
| Матеріал сидіння | Оксфорд 600D + ПВХ |
| Тип туристичних меблів | Складаний стілець |
| Матеріал каркаса (опор) | Тонована сталь |
| Макс. навантаження | 80 кг. |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Рибальський розкладний стільчик похідний Стілець складаний для природи Туристичні складані стільці NR-024 MT NeRest |
Інформація для замовлення
- Ціна: 348 ₴



