Стіл-скриня KETER KNIT (COZIES) TABLE 41 л
Бренд: Keter® (Ізраїль);
Матеріал: фактурне плетіння пластику, що імітує «в'язану шерсть»
Колір: сірий;
Розмір: 41*41*41 см
Вага: 4,18 кг
Макс. навантаження: 30 кг
Розмір упаковки (Д*Ш*В): 41*41*41 см
Гарантія: 12 місяців
Завдяки ергономічній конструкції KNIT COZIES TABLE зручний столик може виконувати також роль місткого ящика для зберігання іграшок, книг і інших дрібних аксесуарів. Його виключною перевагою є унікальна фактура поверхні, що імітує плетіння гачком. Високоякісний матеріал забезпечує довгий термін служби.
ВАРІАЦІЇ КОЛЬОРУ:
БЕЖЕВИЙ
ЛІЛОВИЙ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4,18 |
| Гарантійний термін | 24 |
| Макс. навантаження | 30 кг. |
| Матеріал | Фактурне плетіння пластику, що імітує «в'язовану шерсть» |
| Матеріал каркасу | Пластик |
| Відсік для зберігання | є |
| Переваги | Відділення для речей, Незалежний від погодних умов, Універсальність застосування, Мобільна конструкція, Матеріал стійкий до блякнення, блякнення, Не потребує складання, Легко мити та зберігати, Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, колір не блякне й не тьмяніє, Неметалева рама — не іржавіє й не піддається гниттю, Ергономічний дизайн, Виготовлений із міцного пластику, якісний матеріал, не схильний до атмосферних явищ, колір — не блякне під дією ультрафіолетових променів |
| Розмір (") | 41*41*41 см |
| Розмір паковання (Д*Ш*В) | 41*41*41 см |
| З відсіком для зберігання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 584 ₴





