Шезлонг TE-17 ATK
3 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5268548552473BLUE
Шезлонг TE-17 ATKНемає в наявності
3 300 ₴
+380 (96) 729-35-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Бренд: Time Eco® (Україна)
Країна реєстрації бренду: Україна
Країна-виробник товару: Китай
Каркас: алюміній
Матеріал: 70% ПВХ +30% терилен
Колір: синій
Регульована спинка: так
Розмір: 190*60*30 см
Діаметр перетину каркасу: 28 мм
Упаковка: п/е пакет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Наявність коліщаток | False |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 60 см |
| Комплектація | |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Каркас | Алюміній |
| Упаковка | п/е пакет |
| Столик | Немає |
| Висота спинки шезлонга у верхньому положенні | 50 см |
| Подушка-підголівник | Немає |
| Висота сидіння | 30 см |
| Комплектація підлокітниками | Немає |
| Розміри сидіння (ширина*глибина) | 56*140 см |
| Колір (відтінок) меблів | Синій |
| Діаметр перерізу каркаса (мм) | 28 |
| Розміри в складеному вигляді | 58*46*16 см |
| Тип мебели | Портативні шезлонги |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Регульована спинка | Да |
| Тип призначення | Шезлонг-розкладачка з підголівником, Туристичні ліжка розкладачки похідні, Кемпінгові ліжка TE-17 ATK |
| Матрац | False |
| Матеріал | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴
