Бренд: Time Eco® (Україна)
Країна реєстрації бренду: Україна
Країна-виробник товару: Китай
Комплектація: стіл
Каркас: сталь
Стільниця: ДВП
Колір: білий
Розміри столу в розкладеному вигляді:
Довжина столу: 72 см
Ширина столу: 49 см
Висота столу: 62 см
Вага: 2,5 кг
Розміри столу у складеному вигляді:
Ширина у складеному вигляді: 72 см
Глибина у складеному вигляді: 49 см
Висота у складеному вигляді: 5 см
Макс. навантаження: 30 кг
Діаметр перетину каркасу: 16 мм
Упаковка: п/е пакет
Гарантія: 6 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал стільниці | ДВП |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 720 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Висота | 620 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 720 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 490 мм |
| Висота в складеному вигляді | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.5 |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Упаковка | п/е плівка |
| Макс. навантаження | 30 кг. |
| Діаметр перерізу каркаса (мм) | 16 |
| Тип мебели | Портативні столи |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання опор за висотою | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 390 ₴


