Бренд: Time Eco® (Україна)
Країна реєстрації бренду: Україна
Країна-виробник товару: Китай
Комплектація: стіл
Каркас: алюміній
Стільниця: ДВП
Колір: чорний
Розміри столу в розкладеному вигляді:
Довжина столу: 120 см
Ширина столу: 60 см
Висота столу: 70 см
Розміри столу в складеному вигляді:
Ширина в складеному вигляді: 60 см
Глибина в складеному вигляді: 60 см
Висота в складеному вигляді: 7 см
Діаметр перетину каркасу: 25*22*19 мм
Максимальне навантаження: 30 кг
Вага: 4,4 кг
Упаковка: коробка
Розмір упаковки: 64*8,5*63 см
Гарантія: 6 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал стільниці | ДВП |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 700 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 60 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 60 мм |
| Висота в складеному вигляді | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.4 |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Вага (кг) | 4.4 |
| Упаковка | п/е плівка |
| Макс. навантаження | 30 кг. |
| Діаметр перерізу каркаса (мм) | 25*22*19 |
| Тип мебели | Портативні столи |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання опор за висотою | Ні |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Складаний стіл валіза для пікніка Розкладні столики для природи Туристичний великий стіл похідний TE 017 MA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴







