
Стілець садовий пластиковий Keter Samanna, сірий
1 690 ₴
- В наявності
- Код: 8711245127279
+380 (96) 729-35-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець садовий пластиковий Keter Samanna, сірий
Стілець із пластику Саманна поєднує в собі елементи гладкого пластика та пластику, що імітує штучний ротанг. Таким чином, даний стілець відмінно поєднується з комплектами меблів KETER, представленими на нашому сайті.
Переваги:
Ергономічний дизайн
Зроблено з міцного пластику
Неметалева рама - не іржавіє і не гниє
Легка збірка
Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не вигорають і не бліднуть
Підлокітники з гладкого пластику створюють додатковий комфорт
Бренд: Allibert® (Нідерланди)
Каркас: пластик, поліпропілен
Сидіння: пластик, поліпропілен
Колір: сірий
Розмір: 58*53*83 см
Вага: 2,8 кг
Макс. навантаження: 110 кг
Розмір упаковки: 58*53*83 см
Варіації кольору:
Коричневий
Бежевий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Allibert |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.8 |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 830 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Глибина стільця | 580 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал | штучний ротанг (пластик, поліпропілен) |
| Матеріал каркасу | Пластик |
| Переваги | Легко мити та зберігати, Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, колір не блякне й не тьмяніє, Неметалева рама — не іржавіє й не піддається гниттю, Виготовлений із міцного пластику, Ергономічний дизайн, Підлокітники з гладкого пластику створюють додатковий комфорт |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Немає |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою та підлокітниками |
| Ширина стільця | 530 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 690 ₴


