
Стілець садовий пластиковий Keter Charlotte Deco Chair, білий
1 926 ₴
- В наявності
- Код: 3076540146581
+380 (96) 729-35-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець садовий пластиковий Keter Charlotte Deco Chair, білий
Стілець із пластику Charlotte Deco Chair поєднує в собі елементи гладкого пластику і декору з пластику на задній частині спинки стільця, що імітує смуги.
Таким чином, даний стілець відмінно поєднується з комплектами меблів KETER, представленими на нашому сайті.
Переваги:
Ергономічний дизайн
Зроблено з міцного пластику
Неметалева рама - не іржавіє і не гниє
Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не вигорають і не бліднуть
Бренд: Evolutif (Франція)
Каркас: пластик, поліпропілен
Сидіння: пластик, поліпропілен
Колір: білий
Розмір: 55*51*86 см
Вага: 3,5 кг
Макс. навантаження: 110 кг
Розмір упаковки: 55*51*86 см
Варіація кольору:
Сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Evolutif |
| Країна виробник | Франція |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 860 мм |
| Глибина стільця | 510 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Колір | Білий |
| Ширина стільця | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.5 |
| Гарантійний термін | 24 |
| Глибина | 510 |
| Матеріал | Пластик, поліпропілен |
| Матеріал каркасу | Пластик |
| Переваги | Легко мити та зберігати, Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, колір не блякне й не тьмяніє, Неметалева рама — не іржавіє й не піддається гниттю, Виготовлений із міцного пластику, Ергономічний дизайн |
| Ширина | 550 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 926 ₴




