Стілець садовий пластиковий Keter Harmony armchair, сіро-коричневий
Стілець Harmony Armchair - це елегантна і зручна модель, завдяки широкій спинці і зручним підлокітникам може служити в якості крісла. Стілець характеризується стійкістю до пошкоджень і тривалого впливу вологи, УФ-променів і атмосферних опадів, простий у догляді.
Стильний стілець із пластику Harmony armchair можна компонувати з пластиковими столами виробництва групи компаній KETER, СURVER. Стілець легко збирається, зручний у використанні, простий в очищенні.
Переваги:
Ергономічний дизайн
Виготовлений з міцного пластику
Фактурна панельна вставка, що імітує поверхню деревини
Неметалева рама - не піддається гниттю і не іржавіє
Не вимагає збірки
Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену колір не вигорає і не тьмяніє
Підлокітники з гладкого пластику створюють додатковий комфорт
Матеріал: пластик, поліпропілен;
Колір: сірий; коричневий;
Бренд: Keter® (Ізраїль);
Розмір: 58*58*86 см
Вага: 4,3 кг
Макс. навантаження: 110 кг
Варіація кольору:
Біло-бежевий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 860 мм |
| Глибина стільця | 580 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Ширина стільця | 580 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.3 |
| Гарантійний термін | 24 |
| Матеріал | Пластик, поліпропілен |
| Матеріал каркасу | Пластик |
| Переваги | Легко мити та зберігати, Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, колір не блякне й не тьмяніє, Неметалева рама — не іржавіє й не піддається гниттю, Виготовлений із міцного пластику, Ергономічний дизайн, Легко складається, Підлокітники з гладкого пластику створюють додатковий комфорт |
| Цвет мебели | Сірий, Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 963 ₴



