
Стілець садовий пластиковий Keter Harmony, сіро-коричневий
2 822 ₴
- В наявності
- Код: 7290106928091
+380 (96) 729-35-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець садовий пластиковий Keter Harmony, сіро-коричневий
Сучасний за формою і зручний у використанні стілець Harmony стане ідеальним доповненням для присадибної ділянки, тераси, а також для інтер'єру будинку. Зручна спинка і сидіння, панельна вставка з фактурою, що нагадує поверхню деревини, є безсумнівними перевагами даної моделі. Стілець легко збирається, чиститься і стійкий до впливу погодних умов.
Стильний стілець із пластику Harmony можна компонувати з пластиковими столами виробництва групи компаній KETER, СURVER. Стілець зручний у використанні, простий в очищенні.
Переваги:
Ергономічний дизайн
Виготовлений з міцного пластику
Фактурна панельна вставка, яка імітує поверхню деревини
Неметалева рама - не піддається гниттю і не іржавіє
Не вимагає збірки
Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, колір не вигорає і не тьмяніє
Матеріал: пластик, поліпропілен;
Колір: сірий; коричневий;
Бренд: Keter® (Ізраїль);
Розмір: 49*58*86 см
Вага: 3,7 кг
Макс. навантаження: 110 кг
Варіація кольору:
Біло-бежевий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 860 мм |
| Глибина стільця | 580 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 490 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.3 |
| Гарантійний термін | 24 |
| Матеріал | Пластик, поліпропілен |
| Матеріал каркасу | Пластик |
| Переваги | Легко мити та зберігати, Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, колір не блякне й не тьмяніє, Неметалева рама — не іржавіє й не піддається гниттю, Виготовлений із міцного пластику, Ергономічний дизайн, Підлокітники з гладкого пластику створюють додатковий комфорт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 822 ₴
