
Стілець садовий пластиковий Keter Aruba, синій
2 424 ₴
- В наявності
- Код: 8711245131573
+380 (96) 729-35-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець садовий пластиковий Keter Aruba, синій
Складаний пластиковий стілець з підлокітниками Aruba - відмінний стілець для дачі з гладкого пластику виробництва групи компаній KETER.
Зручна спинка, підлокітники, стильний дизайн.
Переваги:
Ергономічний дизайн
Зроблено з міцного пластику
Неметалува рама - не іржавіє і не гниє
Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не вигорають і не бліднуть
Складається
Бренд: Allibert® (Нідерланди)
Каркас: пластик, поліпропілен
Сидіння: пластик, поліпропілен
Колір: синій
Розмір: 61*72*110 см
Вага: 5 кг
Макс. навантаження: 110 кг
Розміри в упаковці: 61*11,5*90 см
Упаковка: п/е плівка
Варіації кольору:
Зелений
Сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Allibert |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1100 мм |
| Глибина стільця | 720 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Синій |
| Ширина стільця | 610 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 |
| Гарантійний термін | 24 |
| Матеріал | Пластик, поліпропілен |
| Матеріал каркасу | Пластик |
| Переваги | Легко мити та зберігати, Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, колір не блякне й не тьмяніє, Неметалева рама — не іржавіє й не піддається гниттю, Виготовлений із міцного пластику, Ергономічний дизайн, Легко складається, Підлокітники з гладкого пластику створюють додатковий комфорт, Регульована спинка |
| Розміри в пакованні, см. | 61*11,5*90 |
| Упаковка | п/е плівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 424 ₴
