
Стілець садовий пластиковий Keter Bali, сірий
2 188 ₴
- В наявності
- Код: 7290002184355
+380 (96) 729-35-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець садовий пластиковий Keter Bali, сірий
Пластиковий стілець з підлокітниками Bali - це зручна спинка, підлокітники і стильний дизайн під штучний ротанг, який чудово поєднується з іншими виробами з пластика, що імітує штучний ротанг.
Переваги
Ергономічний дизайн
Зроблено з міцного пластику
Неметаліева рама - не іржавіє і не гниє
Не вимагається збірка
Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не вигорають і не бліднуть
Бренд: Keter® (Ізраїль);
Матеріал: штучний ротанг (пластик, поліпропілен);
Колір: сірий
Розмір: 55*60*83 см
Вага: 3,6 кг
Макс. навантаження: 110 кг
Розмір упаковки: 55*60*83 см
Варіація кольору:
Коричневий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.6 |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 830 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Глибина стільця | 600 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал | штучний ротанг (пластик, поліпропілен) |
| Матеріал каркасу | Пластик |
| Відкидний столик на підлокітнику | Немає |
| Переваги | Легко мити та зберігати, Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, колір не блякне й не тьмяніє, Неметалева рама — не іржавіє й не піддається гниттю, Виготовлений із міцного пластику, Ергономічний дизайн, Підлокітники з гладкого пластику створюють додатковий комфорт |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Да |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою та підлокітниками |
| Ширина стільця | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 188 ₴




