
Стілець телескопічний складаний табурет Розкладний стільчик для природи похідний Складаний телескопічний стілець
599 ₴
- В наявності
- Код: RA4423
+380 (96) 729-35-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець телескопічний складаний табурет Розкладний стільчик для природи похідний Складаний телескопічний стілець із пластику Ranger Telescop Olive

Складаний стілець Ranger Telescop – дуже міцний, компактний, але при цьому витримає людину з великою комплекцією, розраховану на вагу до 120 кг. Інновація виготовлення та сучасна компактність поєднані з даною моделлю.

Стілець виготовлений із високоякісного пластику. Щоб розкласти Вам знадобиться всього кілька секунд, дві не хитрі дії і Ви вже маєте великий, міцний стілець. Є можливість регулювати по висоті пружинний механізм.

Низ стільця має додаткові ніжки. Його зручно переносити з собою з місця на місце, додатково є ручка з ременем. Товщина у складеному вигляді всього 6 см.

Найпростіший спосіб складання стільчика, компактні габарити роблять його зручним у походах на природу, в гори, за грибами, під час риболовлі та на полюванні. У складеному вигляді займає дуже мало місця, легко поміститься у звичайний рюкзак або сумку.
Характеристики:
– рама стільця: пластик;
– колір стільця: оливковий, чорний;
– розмір стільця в розкладеному вигляді: 45х25х25 см (ВхГхШ);
– розмір стільця в складеному вигляді: 6х6х25 см (ВхГхШ);
– розмір сидіння: 25х25 см (ГхШ);
– вага: 0,9 кг;
– навантаження: 120 кг.
– рама стільця: пластик;
– колір стільця: оливковий, чорний;
– розмір стільця в розкладеному вигляді: 45х25х25 см (ВхГхШ);
– розмір стільця в складеному вигляді: 6х6х25 см (ВхГхШ);
– розмір сидіння: 25х25 см (ГхШ);
– вага: 0,9 кг;
– навантаження: 120 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина стільця | 250 мм |
| Глибина стільця | 250 мм |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Вага | 0.9 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Оливковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір в розкладеному вигляді: | 45х25х25 см (ВхГхШ) |
| розмір стільця в складеному вигляді: | 6х6х25 см (ВхГхШ) |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Стілець телескопічний складаний табурет Розкладний стільчик для природи похідний Складаний телескопічний стілець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴









