Чохол на лопату від компанії Novator — це річ, яка має бути в кожного туриста, шукача скарбів або просто у звичайної людини, що має лопату Fiskars 131410. У Вас не виникатиме запитань, куди їсти брудну лопату. Ця модель ідеально підходить для лопат цього розміру. Для пошиття чохла використовується тканина Оксфорд 600D. Довжина чохла 132 см, ширина під розмір леза 23 см, ширина під ручку 20 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Novator |
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькi характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Ширина під лезо | 23 см |
| Довжина | 132 см |
| Тканина | Оксфорд 600D |
| Гарантійний термін | 14 днів |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Ширина під ручку | 22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴










