Крісло Novator SH-7 Grey є еквівалентом класичного крісла-гойдалки. Легка, але міцна сталева конструкція виготовлена з труби діаметром 22 мм, дає змогу безпечно розслабитися, водночас легко гойдатися. Крісло має товстий і міцний водонепроникний матеріал. Труба покрита полімерною фарбою, яка не блякне на сонці. Конструкція крісла зроблена так, що ви з легкістю можете його скласти та розкласти. Це крісло ідеально підійде для шанувальників відпочинку на природі. Вага шезлонга 5,2 кг. Ширина 45 см, довжина спинки 72 см, висота посадки 30 см. Габарити в зібраному вигляді: 126х64х20 см (довжина, ширина, висота) Допустиме навантаження 100 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Novator |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Шезлонги |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Вага | 5,2 кг |
| Ширина | 45 см |
| Матеріал конструкції | MELANGE 600D.PVC.FBB |
| Висота спинки | 72 см |
| Гарантійний термін | 12 міс. |
| Висота сидіння | 30 см |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Максимальне навантаження | до 100 кг |
| Тип | Складаний |
| Габарити в складеному вигляді | 126х64х20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴










