Чохол на лопату від компанії Novator — це річ, яка має бути в кожного туриста, шукача скарбів або просто у звичайної людини, що має лопату Fiskars 131417. У Вас не виникатиме запитань, куди їсти брудну лопату. Ця модель ідеально підходить для лопат цього розміру. Для пошиття чохла використовується тканина Оксфорд 600D. Довжина чохла 870 мм, ширина під розмір штика 250 мм, ширина під ручку 200 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Novator |
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькi характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Ширина під лезо | 25 см |
| Довжина | 87 см |
| Тканина | Оксфорд 600D |
| Гарантійний термін | 14 днів |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Ширина під ручку | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴








